Praktické informace

Jak to funguje

  • Vybíráme pro vás ty nejroztomilejší věcičky od dodavatelů z celého světa
  • Zařídíme za vás objednávku přímo u výrobců nebo zahraničních dodavatelů
  • Zboží jde letecky, příp poštou od dodavatele přímo k vám domů
  • Zásilku pro vás sledujeme
  • Za dopravu nic neplatíte

 

Výhody

  • Doprava zdarma
  • Nemusíte se obávat jazykové bariéry
  • Nemusíte řešit platbu kartou po internetu nebo na zahraniční účty
  • S případnými komplikacemi vám pomůžeme

 

Výběr zboží

Vyberte na našich stránkách zboží, které se vám líbí. Zvolte variantu a množství.

Zahraniční výrobci používají jiné číslování velikostí, než na jaké jste zvyklí z českých obchodů. S výběrem správné velikosti vám pomohou tabulky velikostí uváděné u jednotlivých položek.

Ideální je neměřit přímo miminko nebo sebe, ale vzít si oblíbené bodýčko nebo tričko, změřit jeho rozměry a porovnat je s hodnotami v tabulce výrobků.  U miminka prosím počítejte s tím, že roste, pokud si nejste jisti, zvolte větší velikost. Větší velikosti také volte, pokud si objednáváte oblečky dopředu, např. v létě na podzimní sezónu.

Pozor, velikosti se mohou u jednotlivých výrobců odlišovat. Vždy si prosím zkontrolujte rozměry výrobku uváděné v tabulce. To, že u jedné položky vyberete pro vás nebo vaše miminko jednu velikost a u jiného výrobku velikost odlišnou, je naprosto normální.

Poté, co si zboží u nás objednáte, za vás vyřídíme objednávku přímo u výrobce nebo zahraničního dodavatele a pohlídáme, aby poslal zboží v pořádku rovnou k vám domů.

 

Platba

Zboží je možné platit pouze převodem na účet. Detaily pro platbu obdržíte v mailu, kterým potvrzujeme vaši objednávku. Fakturu posíláme na vaši emailovou adresu. Na dobírku nezasíláme. 

 

Doprava a dodací lhůta

Doba dodání se u jednotlivých produktů liší. Zboží zasílá přímo výrobce nebo zahraniční dodavatel rovnou k vám domů.

Váš balíček by měl být doručen během 2-7 týdnů od uhrazení objednávky. Odhadovaný termín dodání je vždy uveden u jednotlivých produktů. Maximální doba dodání je 60 dnů. Je nám jasné, že takové čekání je dlouhé, proto vám ho vynahrazujeme dopravou zdarma.

Balíček vám doručí Česká pošta, buď přímo do vaší schránky nebo ho uloží na své pobočce a ve schránce naleznete pokyny k vyzvednutí.

Různé druhy zboží odesílají různí dodavatelé. Pokud jste si objednali více zboží, může být vaše objednávka rozdělena do více balíčků, které vám dorazí v rozdílný čas.

 

Pokud nebude s výrobky spokojeni

Nelíbí, nesedí, nevhodný dárek nebo něco není v pořádku? To nás mrzí, ale vše se dá vyřešit. Pokud nebudete s výrobky spokojeni, kontaktujte nás prosím na email maya@tutununu.cz, najdeme společně řešení, které vám bude vyhovovat.