Upozorňujeme, že po dobu nouzového stavu máme pozastaveno odesílání objednávek s výjimkou elektronických poukazů. Děkujeme za pochopení. Opatrujte se. S ♥ ťuťu ňuňu

O nás

Vítejte v ťuťu ňuňu ♥ 

Jsem Maya, single máma tříleté holčičky, a společně s ní vybíráme a testujeme produkty z celého světa pro náš eshop. Ťuťu ňuňu  podle slovníku znamená roztomilý, rozkošný, něco, nad čím se člověk rozplývá. A přesně takové věcičky najdete na našich stránkách:

 

Ťuťu oblečky pro miminka i větší děti

Kousky, které si pořídíte kvůli skvělé fotce na Instagram nebo abyste ohromili přátele na návštěvě či ostatní maminky na hřišti. Komu by neudělala radost záplava liků na Facebooku či moře srdíček na Instagramu pod fotkou vašeho pokladu?

Ňuňu rodinné sety

Chystáte se na rodinnou oslavu či akci s přáteli? Ať všichni uvidí, že jste jeden tým. Vaši blízcí i kolemjdoucí budou doslova vzdychat nadšením či blednout závistí, když se jako rodina vyparádíte našimi vtipnými sety pro rodinu.

Dekorace

Dále pro vás přinášíme dekorace do dětských pokojíčků, které si vy i vaše děti jednoduše zamilujete.

Pro maminky

A nakonec ….psssst – tajný bonus …. Maminky, udělejte si radost taky něčím pro sebe, ať už praktickou vychytávkou nebo slušivou drobností. Mysleme nejen na ty naše malé potvůrky, ale i na sebe.

 

Přejeme vám příjemné a pohodlné brouzdání po našich stránkách a skvělé zážitky s našimi produkty.

 

Maya & Kaya

kolaz 3