Vánoční ťuťu tipy

Vánoce se nezadržitelně blíží… určitě přemýšlíte, čím byste vašim blízkým udělali radost. Pokud vás, stejně jako mne, děsí přeplněná nákupní centra a radši než do obchodu vyrážíte do přírody, mám pro vás pár tipů na originální dárky, které na ťuťu ňuňu nakoupíte jednoduše během pár kliků, zatím co váš mrňous kouká na večerníček.

 

Milníkové kartičky

Čas s miminkem utíká neuvěřitelně rychle. Výjimečné okamžiky můžete zachytit s úžasnými milníkovými kartičkami od Zuzy baby cards.  Milníkovou kartičku položíte (či jinak naaranžujte) vedle svého děťátka a vyfotíte ho s ní. Získáte krásnou vzpomínku na to, jak vám vaše děťátko roste. A už se nikdy nestane, že nebudete vědět, jak staré v daném okamžiku bylo.

Sada kartiček je perfektním dárkem pro nastávající rodiče či právě narozené miminko.

Nabízíme Věkovou sadu, kde najdete kartičky s označením týdnů a měsíců. Dále potom sadu Moje poprvé, kterou využijete ke zvěčnění neopakovatelných okamžiků, kdy se vaše miminko poprvé usměje, poprvé řekne máma nebo udělá první krok. Věkový set i set Moje poprvé dodáváme v černé, růžové, modré, šedivé.

Máte v okolí někoho, kdo miminko teprve čeká? Skvělým dárkem pro nastávající rodiče jsou milníkové kartičky v těhotenské variantě. Budoucí maminka tak získá jedinečnou vzpomínku na rostoucí bříško. Set obsahuje kartičky s označením týdnů, prvního ultrazvuku nebo jména.  Těhotenský set nabízíme ve třech barevných variantách: černé, šedivé a barevné.

Všechny sady kartiček jsou v dárkovém balení, takže máte o starost míň :-)

Navíc pro všechny sety platí doprava zdarma!

 

Designové plenky

Měkoučké plenky s autorským potiskem od Zuzy baby cards. Plenka je základ výbavičky pro miminko, využijete ji na kočárek, do kočárku, na koupání, ležení, mazlení….. prostě my mámy víme, že bez plenky ani ránu:-) A tyhle jsou navíc úžasné a originální. S láskou vyrobené, namalované i natištěné v Česku.

Můžete vybírat ze tří nádherných designů: Toto je láska, Andílek, Máma + táta = já

Teď už máte určitě jediné dilema… kterou kamarádce a kterou pro vaše miminko .-)

A pozor, i na plínky platí doprava zdarma!

 

Plátěná taška

Suprová plátěná taška nejen na nákup s vtipným potiskem. Vejde se do ní fakt hodně a udrží i těžké věci (otestováno:-). Má dlouhé uši, takže si ji v pohodě hodíte na rameno a můžete s ní klidně táhnout i to dítě.

Ideální nejen jako dárek, ale i jako parťačka na vánoční nákupy (jako když ji najdete, až potáhnete ten pytel brambor na salát :-)

Jasně a i na tašku je doprava zdarma.

 

Dárkové poukazy

Vůbec nevíte jaký dárek vybrat? Nebo si nejste si jistí velikostí či barvou? Sháníte dárek na poslední chvíli? Dárkový poukaz je ideálním řešením.

Nabízíme poukazy v hodnotě 500 Kč, 1 000 Kč nebo 1 500 Kč, na které můžete doplnit jméno obdarovaného či osobní věnování. Poukazy platí až do konce června 2019, vaši blízcí budou mít tedy spoustu času na výběr a objednání.

 

Doufám, že jste si z našich vánočních tipů vybrali… tak to rychle odklikněte (my už se postaráme, aby k vám dárky dorazily včas) a utíkejte si užít předvánoční pohodu s vašimi prcky do přírody nebo s přáteli na svařák.

 

S láskou,

 

Maya 

Zpět do obchodu