Upozorňujeme, že po dobu nouzového stavu máme pozastaveno odesílání objednávek s výjimkou elektronických poukazů. Děkujeme za pochopení. Opatrujte se. S ♥ ťuťu ňuňu

Co u nás najdete

Ťuťu ňuňu  podle slovníku znamená roztomilý, rozkošný, něco, nad čím se člověk rozplývá. A přesně takové věcičky najdete na našich stránkách.

 

Ťuťu oblečky pro miminka i větší děti

Kousky, které si pořídíte kvůli skvělé fotce na Instagram nebo abyste ohromili přátele na návštěvě či ostatní maminky na hřišti. Komu by neudělala radost záplava liků na Facebooku či moře srdíček na Instagramu pod fotkou vašeho pokladu? Tyhle outfity s roztomilými nebo vtipnými nápisy jsou prostě super. Nejen, že je nosí moje Kaya, ale dáváme je k narozeninám nebo jako dárky pro nové přírůstky do rodin.

 

Ňuňu rodinné sety

Chystáte se na rodinnou oslavu či akci s přáteli? Ať všichni vidí, že jste jeden tým. Vaši blízcí i kolemjdoucí budou doslova vzdychat nadšením či blednout závistí, když se jako rodina vyparádíte našimi vtipnými sety pro rodinu. S mojí dvouletou princeznou tyhle setíky milujeme. Nosíme je na oslavy, výlety, cvičení…. vlastně všude. S mojí holčičkou prostě patříme a ladíme k sobě.

 

Dekorace

Dále pro vás přinášíme dekorace do dětských pokojíčků, které si vy i vaše děti jednoduše zamilujete. Polštářky, organizéry na hračky, samolepky na stěnu… vyberte si, co se vám do vašeho dětského království hodí nejvíce.

 

Pro maminky

A nakonec ….psssst – tajný bonus…. Maminky, udělejte si radost taky něčím pro sebe, ať už praktickou vychytávkou nebo slušivou drobností. Mysleme nejen na ty naše malé potvůrky, ale i na sebe. Přece i na hřišti nám to může slušet :-)

 

O jaké další věci byste měli zájem? Napište mi na maya@tutununu.cz  nebo na Facebook tutununu.cz

 

Přejeme vám příjemné a pohodlné brouzdání po našich stránkách a skvělé zážitky s našimi produkty.

 

 

Maya & Kaya