5 tipů na praktické a originální dárky k narození miminka

Očekáváte ve Vašem okolí narození miminka? Přemýšlíte, co novopečeným rodičům pořídit za dárek, aby byl praktický a zároveň originální? My v ťuťu ňuňu máme rádi roztomilé, ale zároveň praktické věcičky, proto vám přinášíme 5 tipů na dárky, které určitě udělají radost a rozhodně nezůstanou ležet v šuplíku.

 

Roztomilé oblečky pro miminka

Oblečky patří mezi klasické a oblíbené dárky pro malá miminka. Slušivým kouskem do výbavičky určitě neuděláte chybu. Zkuste ale najít kousek, který bude něčím originální – super sladký, cool nebo vtipný. Inspiraci najdete v kategorii Oblečky pro nejmenší.

 

Sourozenecké sety

Pokud má miminko staršího sourozence, neměli byste zapomenout ani na něj. Příchod nového člena rodiny je pro staršího sourozence složitá situace, se kterou se musí vyrovnat a určitě nechcete, aby se při vaší návštěvě cítil odstrčeně. Skvělou možností je sourozenecký set, kde najdete bodýčko pro miminko a zároveň tričko pro staršího sourozence. Staršímu bráškovi nebo sestřičce tak dáte najevo, že není na okraji zájmu, ale že s novým přírůstkem tvoří jeden úžasný tým. 

 

Rodinné sety

Pokud chcete, aby ladila celá rodinka, včetně maminky i tatínka, můžete celé rodince pořídit sladěná sety s vtipným nebo roztomilým nápisem či obrázkem. Můžete si být jistí, že tak svým dárkem zaručeně vybočíte ze záplavy bonboniér a podobných univerzálních dárků. Pro inspiraci koukněte do kategorie Rodinné sety.

 

Milníkové kartičky

Milníkové kartičky slouží k zachycení jedinečných okamžiků v životě miminka. Můžete pořídit třeba Věkový set, který obsahuje čísla jednotlivých týdnů a měsíců.  Milníkovou kartičku pak rodiče položí vedle svého miminka a vyfotí ho s ní.  V průběhu prvního roku tak získají krásnou vzpomínku na to, jak jejich děťátko roste. V setu Moje poprvé zase najdete kartičky pro fotky z prvního koupání, první procházky nebo prvního zoubku.

 

Látkové plenky

Plenka je základ výbavičky pro miminko, lze ji využít na kočárek, do kočárku, na koupání, ležení, mazlení….. prostě my mámy víme, že bez plenky ani ránu:-) Nemůžete najít praktičtější a univerzálnější dárek pro miminko než plenku.  A ty naše jsou navíc krásné a originální.

 

Až půjdete na návštěvu k novopečeným rodičům, nezapomeňte hlavně dobrou náladu a také drobnost pro maminku, třeba kytičku.

 

Doufáme, že jste u nás načerpali inspiraci na dárky  a ať už se rozhodnete pro jakýkoliv, přejeme, ať udělá novopečeným rodičům radost.

 

S láskou,

 

Maya

Zpět do obchodu